* - آئین نامه  :
شرح قوانین و مقررات ثبت نام جهت تایید پژوهشگر
خواهشمند است با توجه به نکات زیر در تكميل فرم پيشنهاد پژوهشي، ما را در افزايش سرعت و دقت بررسي پيشنهاد پژوهشی ياري فرمائيد.1- آدرس پژوهشگر به صورت دقيق به همراه كدپستي و نشاني پست الكترونيك فعال درج گردد.

2- در جدول بند "4" نام پژوهشگر اصلي مجدداً به عنوان همكار قيد نگردد اما مشخصات و سابقه علمي پژوهشگر اصلي در بند "5" ذکر گردد.

3- هنگام ارسال پیشنهاد پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکترا نباید بیش از 3 ماه از تصویب پروپوزال در دانشگاه گذشته باشد. همچنین باید نام استاد راهنما به عنوان پژوهشگر اصلی ذکر شود.

4- براي پژوهشگر و همكاران با مدرك دكترا لازم است در جدول بند "5" عنوان رساله دكتري و پايان‌نامه كارشناسي ارشد ذكر گردد. براي ساير افراد با مدرك كارشناسي ارشد نيز عنوان پايان‌نامه كارشناسي ارشد ارائه شود. همچنين براي دانشجويان دكتري و كارشناسي ارشد نيز لازم است به ترتيب عنوان پروپوزال دوره دكتري و كارشناسي ارشد ذكر گردد.

5- براي پروژه‌هاي با مبلغ بيش از 50،000،000 ريال، علاوه بر تكميل جدول بند "6"، ‌ارائه برآورد هزينه به صورت جزء به جزء و تفكيك ‌شده براساس حق‌الزحمه خدمات كارشناسي پژوهشگر و همكاران (نفر ماه)، هزينه‌هاي استهلاك ابزار و تجهيزات، هزينه مواد و مصالح مصرفي، هزينه‌هاي مربوط‏ به انجام آزمايش‌ها، اندازه‌گيري‌هاي محلي، اجاره‌بها و ... الزامي است.

6- در صورتي كه پژوهشگر و يا همكاران در زمينه طرح پيشنهادي سوابق شاخصي دارا مي‌باشند، موارد را به اختصار ضميمه فرماييد.

تصویر امنیتی : *
آمار بازدید کنندگان سایت
کاربران آنلاین
امروز 58 نفر
دیروز 55 نفر
ماه جاری 218 نفر
کل بازدید کنندگان 35575 نفر

All Rights Reserved. ©2015 Aftab Asa Co