پیرو درخواست و اعلام نیاز فناورانه اداره بهره برداری و نگهداری سد و نیروگاه درودزن برای طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی بردهای الکترونیکی کنترل دور الکتروموتورهای موجود در ایستگاههای پمپاژ خط آبرسانی به مرودشت و شیراز، روز یکشنبه 17 تیرماه 1403 جلسه توجیهی برای شرکتهای فناور و دانش بنیان با هماهنگی پارک علم و فناوری فارس در محل شرکت آب منطقه ای فارس برگزار شد.

در این جلسه، آقای مهندس علیدوست رییس اداره بهره برداری و نگهداری سد و خط آبرسانی درودزن و همکاران ایشان و آقای دکتر رهیده عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شیراز به عنوان مشاور سازمان و ناظر پروژه ، شرایط ، جزییات فنی و مشکلات و محدودیتهای پروژه را تشریح نمودند. در ادامه سرکار خانم نامداری و جناب آقای بزرگمهر از طرف پارک علم و فناوری فارس و نمایندگان چند شرکت دانش بنیان، پرسشها و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

در پایان جلسه آقای مهندس گشتاسبی سرپرست معاونت برنامه ریزی و آقای کرم پور رییس گروه پژوهشهای کاربردی شرکت آب منطقه ای، ضمن استقبال از همکاری شرکتهای دانش بنیان و فناور و ارتباط علمی بیشتر با پارک علم و فناوری و دانشگاه، به منظور رفع مشکلات و نیازهای فناورانه سازمان، قول همکاری در تامین مالی و زمینه سازی قرارداد لازم با شرکتهای توانمند را دادند.